Marzeniem każdego właściciela ogrodu jest posiadanie przepięknego, dobrze przystrzyżonego trawnika. Żeby osiągnąć cel oprócz dużych pokładów cierpliwości oraz wykonywanych w odpowiedniej kolejności czynności niezbędne jest także wykorzystanie profesjonalnych narzędzi, które mogą pomóc w jego realizacji. Warto ich używać już na etapie spulchniania oraz napowietrzania gleby. Oczywiście, można to osiągnąć za pomocą zwykłego szpadla, lecz to rozwiązanie wymaga użycia sporej siły fizycznej, a poza tym zajmuje dużą ilość czasu. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wykorzystanie kultywatora spalinowego, który zwiększy efektywność podejmowanych działań. Najpopularniejszymi urządzeniami na rynku są maszyny Husqvarna, które znalazły się w naszym asortymencie. Ich cena zależy od wybranego modelu.

Kultywatory spalinowe, czyli urządzenia do wykonywania trudnych misji

Dzięki wykorzystaniu opisywanych urządzeń znacznie łatwiej wzruszysz ziemię, jednocześnie ją wyrównując. W ten sposób zapewnisz glebie wystarczającą ilość powietrza oraz wody dla wzrostu roślin, w tym trawników. Kultywator spalinowy jest także znakomitą maszyną do pozbywania się chwastów, gdyż skutecznie je wyrywają, spulchniając podłoże. Urządzenie, dzięki obecności zębów, wbija się w ziemię i obraca ją. Ponadto opisywane maszyny znajdują zastosowanie nie tylko w przydomowych ogrodach, ale również na znacznie większych powierzchniach - używa się ich w rolnictwie.

Kultywator spalinowy Husqvarna – cena i modele

W naszym asortymencie znajdziesz kilka modeli tych wspaniałych maszyn. Każdy kultywator spalinowy Husqvarna, który jest prezentowany w ofercie, to w pełni funkcjonalne oraz wydajne urządzenie, pozwalające na sprawne i stosunkowo lekkie spulchnianie gleby. Obecność biegu wstecznego zwiększa możliwości manewrowania i operowania maszyną. Cena dostępnych w tej kategorii kultywatorów spalinowych różni się w zależności od wybranego modelu, a co za tym idzie, także od parametrów technicznych czy też mocy silnika. Niezależnie jednak od wariantu, są to maszyny, które pod każdym względem ułatwiają wykonywaną pracę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl