Sprzątanie przydomowej przestrzeni, a także utrzymywanie należytego porządku w garażu wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania. W niektórych sytuacjach nie obędzie się bez wykorzystania specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń, które przyspieszą prowadzone prace, a także sprawią, że staną się one łatwiejsze do wykonania. W gronie wspomnianych urządzeń z całą pewnością należy wymienić myjki ciśnieniowe Husqvarna, charakteryzujące się mocą i wydajnością stworzoną do usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Husqvarna PW 235 Husqvarna PW 235
Producent: Husqvarna
Cena:

899,00 zł

szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW235R Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW235R
Producent: Husqvarna
Cena:

1 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW350 Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW350
Producent: Husqvarna
Cena:

1 899,00 zł

szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa PW360 Myjka ciśnieniowa PW360
Producent: Husqvarna
Cena:

2 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa PW480 Myjka ciśnieniowa PW480
Producent: Husqvarna
Cena:

2 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Myjka ciśnieniowa PW490 Myjka ciśnieniowa PW490
Producent: Husqvarna
Cena:

3 399,00 zł

szt.
zobacz więcej

Dobre myjki ciśnieniowe do prac domowych

Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz opisywanych urządzeń, możesz mieć pewność, że czyszczenie zewnętrzne przebiegnie bezproblemowo. Dobre myjki ciśnieniowe poradzą sobie bowiem z pozbyciem się brudu z trudno dostępnych miejsc oraz wszelkich zakamarków. Za ich pomocą usuniesz zanieczyszczenia ze ścian budynków, podjazdów czy też innych powierzchni. Wszystkie dostępne w tej kategorii modele Husqvarna zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić maksymalną wydajność mycia oraz zagwarantować intuicyjną obsługę.

Myjki ciśnieniowe do zastosowań przemysłowych

Prezentowane w asortymencie urządzenia sprawdzą się doskonale nie tylko w gospodarstwach domowych. Staną się również przydatnymi narzędziami w walce z uporczywymi zabrudzeniami w sektorze przemysłowym. Każda myjka ciśnieniowa Husqvarna to niezastąpiony sprzęt do utrzymania czystości w miejscach pracy takich jak powierzchnie magazynowe czy też hale produkcyjne.

Myjki ciśnieniowe Husqvarna w ofercie sklepu Znawcy Zieleni - ogólna charakterystyka

Renoma skandynawskiej firmy zobowiązuje, dlatego też urządzenia marki Husqvarna spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Są nie tylko intuicyjne w obsłudze, lecz mają wiele innych cech, które pomogą osiągnąć Ci znakomite rezultaty. Zaimplementowane rozwiązania w postaci szybkozłączek, kół o wysokiej przyczepności, długich węży czy też połączeń obrotowych to tylko przykładowe elementy odpowiedzialne za usprawnienie Twojej pracy. Wszystkie dostępne modele myjek ciśnieniowych zostały stworzone w celu maksymalnej wydajności podczas czyszczenia i zapewniają wysoką trwałość. Przekonaj się o tym sam, wybierając urządzenie z prezentowanej gamy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl