Zamów nie wychodząc z domu.

Idealnie przystrzyżony trawnik to marzenie każdego wielbiciela prac ogrodowych. Żaden widok bowiem tak nie cieszy, jak równo ścięta trawa, która mieni się w blasku promieni słonecznych. Jednak by osiągnąć taki stan rzeczy, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie, które przyczyni się do powstania wspomnianego efektu. Na rynku istnieje wiele modeli urządzeń, mogących w tym pomóc. Mamy tu na myśli m.in. kosiarki do trawy – akumulatorowe, spalinowe czy też elektryczne. Pierwszą z wymienionych grup produktów znajdziesz w tej kategorii.

Husqvarna LB 144i zestaw Husqvarna LB 144i zestaw
Producent: Husqvarna
Cena:

2 699,00 zł

szt.
zobacz więcej
HUSQVARNA LC 247i HUSQVARNA LC 247i
Producent: Husqvarna
Cena:

2 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosiarka akumulatorowa LB442i Kosiarka akumulatorowa LB442i
Producent: Husqvarna
Cena:

3 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosiarka akumulatorowa LB448i Kosiarka akumulatorowa LB448i
Producent: Husqvarna
Cena:

4 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosiarka akumulatorowa LC 137i Kosiarka akumulatorowa LC 137i
Producent: Husqvarna
Cena:

1 599,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosiarka akumulatorowa LC551iV Kosiarka akumulatorowa LC551iV
Producent: Husqvarna
Cena:

7 490,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kosiarki na akumulator Husqvarna to urządzenia przyczyniające się do ochrony środowiska

Wysoka produkcja spalin jako efekt uboczny spalania to prawdziwa zmora XXI wieku. Z tego też względu wszystkie rozwiązania, które pozwalają na ograniczenie dostawania się zanieczyszczeń do atmosfery, są na wagę złota. Kosiarki na akumulator idealnie wpisują się w tego typu rozwiązania, gdyż nie są wyposażone w silniki napędzane paliwem. Są to urządzenia idealnie łączące ergonomię pracy ze skutecznością i efektywnością. Większość znajdujących się w naszym asortymencie modeli zostało wyposażonych w tryb oszczędzania energii, dzięki czemu możliwe jest dłuższe koszenie trawy.

Zalety korzystania z kosiarek akumulatorowych Husqvarna

Oprócz przyczyniania się do ochrony środowiska naturalnego opisywana grupa urządzeń posiada także wiele innych zalet. Warto wspomnieć, chociażby o mobilności. Ze względu na ich stosunkowo lekką wagę, można nimi swobodnie manewrować w dowolnym kierunku. Kosiarki akumulatorowe Husqvarna pozwalają na koszenie trawy w miejscach, gdzie ich odpowiedniki elektryczne nie dadzą rady z powodu niewystarczającej długości kabla. Ponadto brak przewodu stanowi ogromną zaletę, gdyż nie istnieje ryzyko zaplątania się kabla o krzewy, drzewa czy też przypadkowego jego uszkodzenia. Wśród atutów opisywanych urządzeń Husqvarna warto również zwrócić uwagę na ich cichą pracę, która nie będzie zakłócała spokoju zarówno domownikom, jak i sąsiadom.

Nie bez znaczenia jest również fakt bardzo prostej obsługi tych urządzeń. By mogły one bez przeszkód funkcjonować, wystarczy naładowanie akumulatora i maszyna jest od razu gotowa do pracy. Kosiarki akumulatorowe ze względu na swoją stosunkowo lekką wagę sprawdzą się doskonale jako rozwiązanie m.in. dla kobiet, które chcą samodzielnie zadbać o ogród.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl