Pielęgnacja średnich i dużych terenów zielonych wymaga najczęściej zastosowania innych rozwiązań niż zwykłe urządzenia koszące. Wielu właścicieli gospodarstw domowych posiadających przydomowe przestrzenie o sporej powierzchni, a także firm zajmujących się publiczną lub prywatną zielenią stawia najczęściej na traktorki ogrodowe. Interesującą alternatywą jest dla nich traktorek kosiarka zero-skręt, a dokładniej rzecz ujmując o zerowym promieniu skrętu. Wspomniane urządzenia są przedmiotem oferty znajdującej się w tej kategorii produktowej.

Traktorki kosiarki zero-skręt to wydajne i zwrotne urządzenia

Te wydajne maszyny cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników ze względu na łatwość w manewrowaniu, zwrotność, a także nieskomplikowaną obsługę. Taką opinię traktorki kosiarki zero-skręt zawdzięczają m.in. niezależnemu zawieszeniu dla każdego z czterech kół, a także solidnemu układowi tnącemu z wyrzutem bocznym. Maszyny tego typu charakteryzują się dużą prędkością podczas koszenia, co w połączeniu z możliwością obrócenia o 180 stopni jest niezaprzeczalnym atutem, gdy ma się do czynienia z terenem zielonym o sporej powierzchni. Pojazd można kontrolować za pomocą wygodnych dźwigni, dzięki czemu manewrowanie nie sprawia użytkownikowi żadnych trudności.

Profesjonalne traktorki kosiarki z zerowym promieniem skrętu

Ciasne przestrzenie, duża liczba drzew czy też trudno dostępne miejsca - żadne z wymienionych rzeczy nie stanowi przeszkody dla wydajnej pracy traktorków kosiarek z zerowym promieniem skrętu. Profesjonaliści za pomocą oferowanych urządzeń o kompaktowych rozmiarach mogą poruszać się praktycznie wszędzie, licząc na bezproblemową pracę. Modele maszyn takich jak Ferris 400S czy też Simplicity Courier SZT250 zostały wyposażone w bardzo wydajne silniki Briggs&Stratton, które pozwalają na precyzyjne i szybkie koszenie na dużych terenach. Dzięki temu znajdujące się w naszej ofercie traktorki kosiarki zero-skręt sprawdzą się doskonale podczas wielogodzinnego strzyżenia trawnika w parkach, ogrodach działkowych czy też innych zielonych przestrzeniach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl