Zamów nie wychodząc z domu.

Posiadając przydomowy ogród, należy liczyć się z mnogością prac, które trzeba wykonywać niezależnie od panującej pory roku. Warto więc nabyć odrobinę wiedzy w tym zakresie, a także wyposażyć się w wysokiej klasy urządzenia, które ułatwią wykonywanie różnego rodzaju robót. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się akumulatorowa piła łańcuchowa. Jak ją wybrać i w jakich sytuacjach się sprawdza?

Pilarka akumulatorowa Husqvarna  340i Pilarka akumulatorowa Husqvarna 340i
Producent: Husqvarna
Cena:

2 499,00 zł

szt.
zobacz więcej

Czym jest akumulatorowa piła łańcuchowa?

Dostępne w naszym asortymencie akumulatorowe piły łańcuchowe to urządzenia, które należy wybierać rozważnie, bowiem na rynku znajdują się liczne modele, które różnią się od siebie mocą, pojemnością silnika, wagą czy poziomem hałasu. Nasze urządzenia Husqvarna pochodzą od renomowanego producenta, który działa na rynku od wielu lat, przez co możemy zapewnić, że sprzęty spełniają się w każdych warunkach, zarówno w rękach amatora, jak i profesjonalisty. Wybór narzędzia powinien być podyktowany przede wszystkim Państwa potrzebami i potencjalnym zastosowaniem w pracach ogrodowych. Im droższy model, tym do bardziej profesjonalnych zadań jest przeznaczony. Warto także zaznaczyć, że akumulatorowa piła łańcuchowa tnie materiał przy pomocy łańcuchów z ogniwami, które są w kształcie ząbków. Najczęściej sprzęt ten jest wykorzystywany przy cięciu drzewa.

Zalety akumulatorowej piły łańcuchowej

Wspomniane urządzenie, jakim jest akumulatorowa piła łańcuchowa świetnie sprawdzi się w miejscach, w których dostęp do stałego zasilania jest znacznie utrudniony. Warto przemyśleć jej zakup wtedy, gdy planujemy wykonywać prace porządkowe i pielęgnacyjne w ogrodzie czy na działce położonej niedaleko miasta. Ponadto akumulatorowa piła łańcuchowa marki Husqvarna zagwarantuje użytkownikowi pełnię wygody podczas obsługi, a także mobilność. Niewielka waga znacznie ułatwi pracę, a wytwarzane przez sprzęt niskie wibracje będą niemalże nieodczuwalne. Takim urządzeniem bez problemu przetniemy cienkie i średniej grubości drzewka oraz gałęzie, a także płyty wiórowe czy deski podłogowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl